Actuele prijzen voor jouw datums · gratis annuleren bij veel kamers

Hotel · Chiang Mai · Chiang Mai Province

Pingviman Hotel

Een 4-sterrenretraite in het hart van Chiang Mai, die Lanna-charme combineert met modern comfort.

  • Lanna-stijl kamers met spa-bad
  • Verwarmd zoutwaterzwembad en jacuzzi
  • Weelderige binnentuin met koi-vijvers
8.8 Great 3276 beoordelingen Booking.com 8.8 · 3276 beoordelingen

Over het hotel

Pingviman Hotel

Pingviman Hotel ligt in de oude stad van Chiang Mai, op 15 minuten lopen van de ingewikkelde teakhouten Wat Pan Tao-tempel. Het hotel is gecentreerd rond een goed onderhouden binnenplaats met weelderige vegetatie en koi-vijvers, waarbij de meeste kamers uitzicht bieden op het zwembad of de tuinen.

De kamers zijn ruim en ingericht met authentieke Thaise accenten, waaronder houtsnijwerk en parketvloeren. Het hotel biedt een fitnesscentrum, een restaurant en een verwarmd zoutwaterzwembad, plus een jacuzzi en een zonneterras voor rustige middagen.

  • No smoking on site
  • Wi-Fi
  • Parking
  • Safe deposit box
  • 24-hour reception
  • No pets allowed

Kort samengevat

Wat goed werkt, wat je moet afwegen

+

Pluspunten

3 redenen om te boeken
  • Hoog scorende kamers en service — Gastrecensies prijzen consequent de ruime, goed uitgeruste kamers en het attente, vriendelijke personeel. Beide categorieën scoren 9,3 in onze beoordelingen.
  • Opmerkelijk ontbijt — Het ontbijt wordt herhaaldelijk genoemd als heerlijk en royaal, met vers bereide eieren, soepen en omeletten, plus vegetarische opties.
  • Verwarmd zoutwaterzwembad en tuin — Het centrale verwarmde zwembad en de goed onderhouden binnenplaats met koi-vijvers bieden een serene omgeving, en het zwembadgedeelte wordt vaak geprezen.
–

Om te overwegen

3 aandachtspunten
  • Niet de meest centrale locatie — Hoewel dicht bij markten en cafés, is het 15 minuten lopen naar Wat Pan Tao-tempel, en sommige gasten geven misschien de voorkeur aan een centralere locatie in de oude stad.
  • Geen huisdieren toegestaan — Het hotel accepteert geen huisdieren, dus reizigers met dieren moeten elders kijken.
  • Beperkt incheckvenster — Inchecken is alleen mogelijk van 14:00 tot 23:59, wat onhandig kan zijn voor late aankomsten.

01 — Kamers

Kamers & prijzen

Hoogseizoen: zomerdatums zijn meestal weken van tevoren volgeboekt.

Presidential Suite

  • 2 Single beds or 1 Queen-size bed
  • Shower
  • Bathtub
  • Air conditioning

Executive Suite Pool Access

  • 1 King-size bed
  • Shower
  • Bathtub
  • Balcony
  • Air conditioning

Luxury Twin Bed Spa bathtub Private Balcony

  • 2 Single beds
  • Shower
  • Bathtub
  • Balcony
  • Air conditioning

Luxury King Bed Spa bathtub Private Balcony

  • 1 King-size bed
  • Shower
  • Bathtub
  • Balcony
  • Air conditioning

Superior Twin Room

  • 2 Single beds
  • Shower
  • Bathtub
  • Air conditioning

02 — Amenities

Services & amenities

Everything included at this stay — the facilities and essentials, at a glance.

Zwembad & Wellness

  • Zoutwaterzwembad
  • Verwarmd zwembad
  • Jacuzzi
  • Zonneterras
  • Fitnesscentrum

Eten & Drinken

  • Restaurant
  • Snackbar bij het zwembad
  • Koffiebar

Kamergemak

  • Airconditioning
  • Zithoek
  • Platte televisie
  • Waterkoker
  • Gratis toiletartikelen
  • Strijkfaciliteiten
  • AM/FM-wekkerradio

Diensten & Faciliteiten

  • 24-uursreceptie
  • 24-uursbeveiliging
  • Bagageopslag
  • Huishoudelijke service
  • Wasservice
  • Rondleidingen/Ticketassistentie
  • Fax/Fotokopieën
  • Kluisje

Buiten & Tuin

  • Terras
  • Tuinmeubilair
  • Open haard

Algemeen

  • Wi-Fi
  • Parkeergelegenheid
  • Lift
  • Rookvrij terrein
  • Babystapbedden
  • Parketvloer

03 — Beoordelingen

Wat gasten zeggen

Recente geverifieerde beoordelingen van gasten die hier verbleven.

8.8
Great 3276 beoordelingen

Guest-rated 8.8/10 from 3,276 reviews

Booking.com · 8.8 · 3276 beoordelingen
8.8Geverifieerde gast

“Absoluut prachtig hotel, overal brandschoon en perfect gelegen nabij veel restaurants en cafés. De kamers zijn nieuw en ruim, met een geweldige badkamer en een hartig ontbijt. Prachtig uitzicht op de binnentuin vanuit alle hoeken. Het receptiepersoneel was ongelooflijk beleefd en vriendelijk, altijd klaar om te helpen. Het ligt dicht bij koffietentjes, winkelstraat, grote markten, nachtmarkt en straatvoedsel. En op slechts 15 minuten lopen van Peak Spa.”

8.8Geverifieerde gast

“Ik zou aanraden hier te verblijven. Het ontbijt is heerlijk en warm, met goede vegetarische opties en uitstekend eten. De kamers zijn nieuw en royaal, ingericht in authentieke Thaise stijl en met prachtig uitzicht. De sfeer van het hotel is echt bijzonder.”

8.8Geverifieerde gast

“Uitstekende faciliteiten en een smakelijk, royaal ontbijt met vers bereide eieren, soep en omeletten.”

8.8Geverifieerde gast

“Prachtig gesneden houten buitenkant, een verwarmd centraal zwembad en een goed onderhouden binnenplaats met koi-vijvers.”

8.8Geverifieerde gast

“Het sierlijke ontwerp van de kamers gaf ons verblijf een unieke charme.”

8.8Geverifieerde gast

“We hielden van de prachtige inrichting en de rustige sfeer. De goed onderhouden binnenplaats met weelderige planten en koi-vijvers was sereen, en het personeel was oprecht behulpzaam – ze hielpen ons zelfs spullen terug te krijgen die we op de luchthaven hadden achtergelaten, wat zo attent was.”

04 — Locatie

Getting around Chiang Mai

The property sits in Chiang Mai.

Tempels in de Oude Stad: Het hotel ligt op 15 minuten lopen van Wat Pan Tao, een tempel bekend om zijn ingewikkelde teakhouten architectuur. Andere tempels in de oude stad zijn ook op loopafstand.

Markten en Straatvoedsel: In de buurt vindt u koffietentjes, een winkelstraatmarkt, grote markten en straatvoedselgebieden, allemaal op korte loopafstand.

Spa en Ontspanning: Peak Spa ligt op ongeveer 15 minuten lopen en biedt een handige optie voor wie verder wil ontspannen.

92 Sam Lan Rd., T.Phra Sing A. Muang, Chiang Mai, Chiang Mai Province, Thailand

Openen in Google Maps

05 — Goed om te weten

Beleid & voorwaarden

Hotelgegevens worden ter informatie getoond. De definitieve tariefvoorwaarden worden bij het boeken bevestigd op de site van de partner.

Check-in
From 14:00-23:59
Check-out
By 12:00
Cancellation
Free cancellation on many rates — terms on booking page
Payment
Pay-at-hotel available on many rates; final terms at booking
Pets
Not allowed
Property
44 rooms

06 — Vragen

Veelgestelde vragen

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Pingviman Hotel?

Inchecken is mogelijk van 14:00 tot 23:59 en uitchecken tot 12:00.

Staat Pingviman Hotel huisdieren toe?

Nee, huisdieren zijn niet toegestaan in het hotel.

Is er parkeergelegenheid bij Pingviman Hotel?

Ja, er is parkeergelegenheid op het terrein.

Wat zijn de zwembadfaciliteiten?

Het hotel beschikt over een verwarmd zoutwaterzwembad, plus een jacuzzi en een zonneterras om te ontspannen.

Heeft het hotel een restaurant?

Ja, er is een restaurant in het hotel en gasten hebben het ontbijt geprezen om zijn variëteit en kwaliteit.

Wat zijn de kamermogelijkheden?

De kamertypes omvatten Presidentssuite, Superior Triple Kamer met Spa-bad, Executive Suite met Zwembadtoegang, Luxe Twin/King met Spa-bad en Privébalkon, en Superior Twin Kamer. Veel kamers hebben badkuipen en balkons.

In de buurt

Andere goed beoordeelde accommodaties in Chiang Mai

Andere stijl of ander budget? Hier zijn meer goed beoordeelde opties in de omgeving.

7.4

Night Bazaar Place

Guest-rated 7.4/10 — among the top stays in Chiang Mai.

Chiang Mai

8.8

U Chiang Mai

Guest-rated 8.8/10 — among the top stays in Chiang Mai.

Chiang Mai

9.1

Smile Lanna Hotel

Guest-rated 9.1/10 — among the top stays in Chiang Mai.

Chiang Mai

8.8

Viangluang Resort

Guest-rated 8.8/10 — among the top stays in Chiang Mai.

Chiang Mai

8.6

The Empress Hotel

Guest-rated 8.6/10 — among the top stays in Chiang Mai.

Chiang Mai

8.4

Hyde Park Chiangmai

Guest-rated 8.4/10 — among the top stays in Chiang Mai.

Chiang Mai

8.1

Isty Design Hotel

Guest-rated 8.1/10 — among the top stays in Chiang Mai.

Chiang Mai

De conclusie

Pingviman Hotel biedt een serene, karaktervolle verblijfplaats in de oude stad van Chiang Mai, met uitstekende kamers, een opvallend ontbijt en een ontspannend zwembadgedeelte. Het is een ideale keuze voor reizigers die comfort en authentieke Thaise sfeer zoeken, hoewel de locatie een korte wandeling naar de belangrijkste tempels vereist en het late incheckvenster niet voor iedereen geschikt is.

8.8Een betrouwbare, goed beoordeelde keuze in Chiang Mai voor wie waarde hecht aan ruime kamers en een rustige tuinomgeving.

Klaar om Pingviman Hotel te boeken?

Klik door, dan openen we de site van onze boekingspartner, met actuele prijzen en beschikbaarheid voor precies jouw datums.

Geen betaling op deze site — je rondt de boeking af op de site van onze partner.

Contact

Stuur ons een bericht en we antwoorden per e-mail.